Niesamowity Hotel Ksar Char Bagh w Marrakeszu

Marrakesz jest bazą dla niektórych z najlepszych hoteli na świecie. Różnorodność hoteli w Marrakeszu jest ogromna i można znaleźć nocleg w Marrakeszu, który trafi w różne gusta i preferencje. Rozmawiając z przyjaciółmi, którzy mieszkają w Londynie, dowiedziałem się o tym niesamowitym luksusowym hotelu w Marrakeszu. Jeden z moich przyjaciół – Gregg,mówi, że dla niego to jest najlepsze miejsce na wakacje w Marrakeszu.

5-gwiazdkowy Hotel Ksar Char Bagh Marrakesz Maroko

Zdjęcie 5-gwiazdkowego hotelu Ksar Char Bagh w Marrakeszu w Maroku

Zrobiłem tą krótką stronkę by pokazać ci to niesamowite miejsce, wspaniały hotel w gaju palmowym Marrakeszu – Palmeraie. Hotel nazywa się Ksar Char-Bagh i znajduje się zaledwie 15 minut jazdy samochodem od medyny Marrakeszu. Jest to idealny 5-gwiazdkowy hotel by uciec od zgiełku miasta i gdzie można cieszyć się jednym z najlepszych hoteli w Marrakeszu.

Wideo z luksusowego hotelu w Marrakeszu Ksar Char Bagh:

Niesamowita architektura Ksar Char Bagh w Marrakeszu została zainspirowana XIV-wieczną architekturą mauretańską i przeniosą Cię w czasie. Jeśli Twój budżet pozwala Ci spędzić noc w drogim hotelu w Marrakeszu, zrób to i baw się dobrze!

Adres 5-gwiazdkowego Ksar Char-Bagh to Djnan Abiad La Palmeraie BP 2449 Marrakesz, 40000 Maroko.

Sprawdź ceny i dostępność pokoi tutaj: Hotel Ksar Char Bagh Marrakesz

Zaszufladkowano do kategorii Noclegi

Tani hotel w Marrakeszu

Marrakech oferuje dużo różnych śmiesznie tanich hoteli. Większośę przewodników online nie mówi o tym, więc kończy się tak, że zostajesz w jakimś średniej klasy hotelu w Marrakeszu. Jeśli szukasz czegoś taniego, około 10 euro za noc, mam idealne miejsce dla Ciebie. Na tej stronie dam ci moją osobistą poradę, na niedrogie, acz schludne zakwaterowanie w Marakeszu.

Zdjęcie panoramy dachów w Marrakeszu w dzielnicy Riad Zitou Kedim

Zdjęcie panoramy dachów w Marrakeszu w dzielnicy Riad Zitou Kedim

Kiedy przyjechałem po raz pierwszy do Marrakeszu w 2000 roku, spałem na dachu hotelu o nazwie Hotel Medina w dzielnicy Riad Zitoune Kedim, w starym mieście w Marakeszu. Pamiętam, jak fajnie było spać na tarasie i zapłacić wtedy tylko 20 dirham! Doświadczenie wysłuchaniu nocnego nawoływania muezzina na modlitwę było szalenie interesujące i było częścią podróżniczego doświadczenia w moich nastoletnich latach. Podczas wielu kolejnach wizyt, od lat zawsze zostaję w tym małym rodzinnym hotelu, oferującym pokoje 1-osobowe, 2-osobowe i jeden pokój 3-osobowy.

Film nawoływanie do modlitwy (adhān) w Marrakeszu, Maroko

Znalezienie taniego hotelu w Marrakeszu nie jest trudne. Jedna z ulic odchodzących od placu Dżemaa el-Fna to ulica zwana Riad Zitoun Kedim. Skręć w nią i za pierwszym łukiem (za Hammam), skręć w alejkę na prawo. Na rogu tej alei jest inny hotel o nazwie Riad Mogador. Dalej w dół tą drogą znajduje się kilka hoteli, pierwszy z nich to Hotel Medina.

Zdjęcie szyldu nad drzwiami Hotel Medina w Marrakeszu

Zdjęcie szyldu nad drzwiami Hotel Medina w Marrakeszu

Hotel Medina to niewielki hotel, 3-piętrowy, wiele pokoi z przytulną atmosferą, małe, ale wystarczające. Łazienki i prysznice są na zewnątrz pomieszczeń. Wszystko jest bardzo czyste i w dobrym stanie. Personel hotelu jest bardzo przyjazny. Pokój 2-osobowy kosztuje 10 euro – 5 euro za osobę, a pokój 1-osobowy za 10 euro. Pokój 3-osobowy kosztuje 15 euro. Raz, gdy wszystkie 1-osobowe pokoje w Marrakeszu były zarezerwowane, zaplaciłem za 3-osobowy pokój, mając go całego dla siebie. Za 15 euro to nadal było bardzo tanie i najlepsze rozwiązanie w tamtą noc.

Zdjęcie wewnętrznego patio w hotelu Medina, tani hotel w Marrakeszu

Zdjęcie wewnętrznego patio w hotelu Medina, tani hotel w Marrakeszu

Serce miasta, plac Dżemaa el-Fna znajduje się zaledwie 2 minuty od hotelu. Aby tam się dostać można przejść przez ruchliwą ulicę pełną sklepów wystawowych, sklepów rzemieślniczych, salonów fryzjerskich, restauracji i kawiarni ulicznych. Bardzo ciekawa część medyny Marrakeszu.

Jeśli szukasz taniego hotelu w Marrakeszu nie szukaj dalej – wybierz ten. Jeśli ten hotel nie ma wolnych pokoi, spróbuj także ADAY Hotel, zaledwie 5 metrów dalej. Są tam takie same ceny i należy do tej samej rodziny.

Zdjęcie pokoju w Hotel Medina, tani nocleg w Marrakeszu

Zdjęcie pokoju w Hotel Medina, tani nocleg w Marrakeszu

Czysty, przyjazny i bardzo dobra cena, z anglojęzycznym właścicielem i ciepłymi prysznicami (5dh). W lecie jest tam również możliwość dostawienia tańszego (30dh) łóżka na dachu. Cena za pokój: 100-150 dirham.

Adres: Hotel Medina 1 Derb Sidi Bouloukat, Medina Marrakesz Maroko.
Telefon: +212 524 442 997.

Sprawdzić oficjalną stronę hotelu Medina tutaj: Hotel Marrakesz

Zaszufladkowano do kategorii Noclegi

Lista Luksusowych Hoteli w Marrakeszu

Na przestrzeni ostatnich kilku lat miasto Marrakesz znacznie zwiększyło liczbę luksusowych hoteli i teraz masz ich ogromny wybór, które na pewno zaskoczą Cię swoją atmosferą, architekturą i wykwintną obsługą. Luksusowe hotele Marrakeszu zazwyczaj nie znajdują się wewnątrz starej medyny miasta, ale w pobliżu murów miasta, a wielu z nich także w dzielnicy Gueliz.

Zdjęcie hotelu Royal Mansour w Marrakeszu

Zdjęcie hotelu Royal Mansour w Marrakeszu

Luksusowe hotele w Marrakeszu są niesamowite i będziesz miał mnóstwo udogodnień do wykorzystania na miejscu w tych absolutnie wspaniałych osiągnięciach luksusowego zakwaterowania w Marakeszu. Na tej stronie znjaduje się krótka listę najlepszych luksusowych hoteli w Marrakeszu właśnie dla Ciebie!

Zrobię kilka stron na temat Luksusowych hoteli w Marrakeszu i dodam do tej bieżącej strony jako listę hoteli, w ten sposób możesz surfować i zobaczyć innych miłe hotele.

Lista Luksusowych Hoteli w Marrakeszu

Kliknij na tytuł hotelu, który chcesz zobaczyć, aby otworzyć nową stronę.

Luksusowy Hotel La Mamounia w Marrakeszu

Hotel Mamounia Marrakech

Hotel La Mamounia jest legendarnym luksusowym hotelem Marrakeszu …

5 stars Hotel Sofitel Marrakech Lounge and Spa

Hotel Sofitel Lounge and Spa Marrakech

Hotel Sofitel Marrakech Lounge & Spa to luksusowy hotel w Marrakeszu znajdujący się w samym sercu miasta …

5 stars Hotel Ksar Char Bagh Marrakesz Maroko

Hotel Ksar Char Bagh Marrakesz

To 5-gwiazdkowy hotel w Marrakeszu, idealny by uciec od zgiełku miasta i cieszyć się jednym z najlepszych hoteli w Marrakeszu …

 

Zaszufladkowano do kategorii Noclegi

Luksusowy Hotel La Mamounia w Marrakeszu

Luksusowy Hotel La Mamounia jest legendą wśród ekskluzywnych hoteli w Marrakeszu.

Zaprojektowany w kombinacji stylu mauretańskiego i wysublimowanego Art Deco pałacu La Mamounia Marrakech słynie ze swoich wnętrz i stylizacji architektonicznej, jak również z jego doskonałej lokalizacji tuż na początku murów miasta.

Lokalizacja tego zabytkowego hotelu w Marrakech czyni go dogodnym dla każdego, kto chce eksplorować medyne i jej liczne suki.

Hotel La Mamounia Marrakesz

La Mamounia Marrakech jest jednym z najbardziej znanych i zabytkowych hoteli w mieście.

Hotel ten jest znany jako najdroższy hotel w Afryce, co słyszałem już wiele razy.

Ostatnio zasłynął jako miejsce ślubnych uroczystości Jekatheriny Putin, córki Vladimira Putina.

Ten legendarny marokański pałac został przebudowany i odnowiony przez słynnego projektanta Jacques Garcia.

Hotelu La Mamounia znajduje się na Avenue Bab Jdid w Marrakeszu.

Hotel La Mamounia Marrakesz

Recepcja w hotelu La Mamounia w Marrakeszu, Maroko

Sprawdź ceny i dostępność pokoi tutaj: Hotel Mamounia Marrakesz

Zaszufladkowano do kategorii Noclegi

5-gwiazdkowy Hotel Sofitel Marrakech Lounge and Spa

Hotel Sofitel Marrakech Lounge and Spa

Niesamowity hotel w Marrakeszu.

Hotel Sofitel Marrakech Lounge & Spa to piękny luksusowy hotel w Marrakeszu znajdujący się w samym sercu miasta.

Ten hotel jest idealnie położony, zaledwie kilka minut od dworca kolejowego i lotniska w Marrakeszu, a także kilka minut jazdy do takich historycznych i popularnych miejsc jak plac Dżamaa El Fna, Pałac Bahia, Grobowce Saadytów i wiele innych.

Galeria zdjęć Hotel Sofitel Marrakech

Zdjęcie zmienia się co 5 sekund. Możesz kliknąć na obrazek, aby przejść do następnego. Możesz także wybrać, aby wyświetlić listę obrazów.

[nggallery id=1].

Hotel Sofitel Marrakech Lounge and Spa usytuowany jest przy Rue Harroun Errachid, pięć kilometrów od lotniska.

Adres Hotel Sofitel to Rue Harroun Errachid Quartier De L’Hivernage w Marrakeszu.

Hotel Sofitel Marrakech Lounge and Spa

Film firmy Thomson – Hotele w Afryce, Maroko, Hotel Sofitel Marrakech

Sprawdź ceny i dostępność pokoi tutaj: Hotel Sofitel Marrakech

Zaszufladkowano do kategorii Noclegi