Joga i warsztaty w Marrakeszu

Marrakesz to fascynujące i egzotyczne miejsce do uprawiania jogi lub odbycia 2-3-dniowych warsztatów. Dopiero niedawno popyt na zajęcia jogi w Marrakeszu zaczął wzrastać i dziś rzeczywiście dostępne są różne opcje, niezależnie czy szukasz szybkich kilku dniowych warsztatów lub też regularniejszych zajęć odbywających się 2 lub ​​3 razy w tygodniu.

Joga Marrakesz – Aisha Ashtanga Joga

Zajęcia Jogi Marrakesz

Pierwsza osoba, która wprowadziła zajęcia jogi w Marrakeszu, pracuje również w Kasbah Tamadot – hotelu, który jest własnością Sir Richard Branson, szefa linii lotniczych Virgin). Oprócz sesji jogi oferuje się nocleg i śniadanie w formie bufetu. W ofercie znajdują się zajęcia jogi, medytacja, relaks i ćwiczenia oddechowe, terapia jogą, detoksykacja ciała. Kompleks składający się ze studia jogi (na powietrzu i we wnętrzu), organiczny ogród, basen, ścieżka medytacji, medytacja labiryntu i ogródu Zen. Rekolekcje z jogą wyciszają, uzdrawiają, dodajł energii i inspirują. Niesamowity miesiąc z warsztatami jogi.

Odwiedź oficjalną stronę tutaj: Joga Marrakesz

Eat. Pray. Move – Sesje i warsztaty jogi w Marrakeszu

Warsztaty Jogi Marrakesz

Interesująca grupa proponująca rekolekcje i warsztaty jogi w Marrakeszu, we Włoszech i innych egzotycznych miejscach. Proponują Państwu spędzić tydzień praktykując jogę w sielankowych okolicach Marrakeszu, poznanie nowych przyjaciół, zwiedzanie, wycieczki, relaks, doświadczenie i jedzenie niesamowitych potraw. Módl się w świadomej kontemplacji gdy przechodzisz przez kolejne asany. Oferowane są codzienne medytacje i sesje jogi w celu relaksu, pobudzenia i pomocy w rozwijaniu swoich osobistych praktyk. Zajęcia są otwarte dla wszystkich poziomów, od początkującego do zaawansowanego, od łagodnych przez medytacyjne i bardziej energiczny styl Ashtanga.

Film z Rekolekcji z Jogą organizowanych przez Eat.Pray.Move:

Odwiedź oficjalną stronę: Rekolekcje z Jogą Marrakesz

YOM Yoga Ouverture Mouvement – Joga w Marrakeszu

Marrakesz Joga Maroko

Po kilku latach pracy w dziedzinie mody i dekoracji jako samouk, Olivier Lefebvre, praktykujący jogę od ponad 17 lat został wprowadzony do Ashtanga Vinyasa Yoga (Mysore, południowe Indie). Przez lata odkrył wiele form jogi i różnych technik energetycznych i tańca biorąc udział w wielu stażach we Francji i za granicą. Możesz wziąć udział w jego zajęciach jogi w Marrakeszu.

Odwiedź ich oficjalną stronę: Zajęcia Jogi Marrakesz