Tour bus – Autobus wycieczkowy w Marrakeszu

Dla tych, którzy mają mało czasu w Marrakeszu i chcą szybko zwiedzić najlepsze punkty miasta polecam autobus wycieczkowy jeżdżący po mieście, zabiorający cię na wycieczkę po zabytkach Marrakeszu. Z pokładu tego dwupiętrowego autpbusu można zobaczyć główne atrakcje Marrakesz podczas jednej podróży, a jeśli chcesz, możesz wysięść i odwiedzić te miejsca.

Zdjęcie autobusu wycieczkowego City Sightseeing Bus w Marrakesz niedaleko Bab Mellah

Zdjęcie autobusu wycieczkowego City Sightseeing Bus w Marrakesz niedaleko Bab Mellah

Ten otwarty Tour Bus w Marrakeszu nie wjeżdża do wewnątrz Medyny i suków w pobliżu placu Dżemaa el-Fna. Autobus odwozi cię po obrzeżach i nowym mieście z komentarzem odsłuchiwanym przez słuchawki w 8 różnych językach.

Najlepsze miejsce, aby złapać ten autobus wycieczkowy autobus bez dachu to Plac de Foucauld naprzeciwko meczetu Koutoubia, z boku Dżemaa el-Fna. Bilety kosztują 145 dirham i są ważne przez 24 godzin od chwili wystawienia.

Film z wycieczki autobusem Tour City Sightseeing Bus w Marrakeszu:

Wycieczka w Marrakeszu ma dwie trasy: Historic Route – z wszystkimi najbardziej znanymi atrakcjami turystycznymi w Marrakeszu, w tym Ogrody Menara, Teatr Królewski, Meczet Koutoubia, Pałac Badii, Palac Bahia, oraz trasę Oasis – przez gaj palmowy Marrakech zwany Palmeraie, Ogrody Majorelle i inne.