Riad Jona w Marakeszu

Ze względu na moją branżę, znam wiele riadów w Marrakeszu. Mieszkałem w Marakeszu dość długi czas i rzeczywiście byłem w wielu riadach w Marrakeszu, rozrzuconych po całej starej medynie czerwonego miasta. Na tej stronie opowiem wam o prawdopodobnie jednym z najlepszych miejsc do pobytu w Marakeszu.

Riad Marrakesz zdjęcie pokoju w Riad Jona

Zdjęcie sypialni w Riad Jona. Każdy pokój jest urządzony w innym stylu.

Riad Jona położony jest w dobrej, czystej i bezpiecznej dzielnicy Marrakeszu zwanej Riad Zitoun Jdid. Ta część medyny Marrakeszu to miejsce, gdzie można zobaczyć dzieci bawiące się na ulicach, maleńkie zaułki i uliczki oraz ciekawych Marokańczyków. Ten Riad w Marakeszu jest w drodze od placu Dżemaa el-Fna do Bab Mellah. Bardzo łatwy dostęp i zaledwie 4 minuty od placu Dżemaa el-Fna i innych zabytków w Marrakeszu.

Zdjęcie Riad Jona w Marrakech

Zdjęcie dekoracji w jednej z łazienek w Riad Jona.

Riad Jona jest piękny i zapewnia Ci spokój, ciszę, której oczekujesz wybierając Riad. Wyobraź sobie: po całym dniu spędzonym na zwiedzaniu Marrakeszu, jego zgiełku, szaleństwie i szybkości zasługujesz na dobry wypocznek. Teraz wyobraź sobie, że po przybyciu do swojego przytulnej riad dostajesz herbatę i możesz przygotować się na jacuzzi lub marokański hammam lub nawet masaż w Riad Jona. Wszystkiem mogą sie zająć.

Ceny Riad Jona w Marrakeszu za pokój 2-osobowy wahają się od około 80 euro do 129 euro, w zależności od pokoju, który wybrałeś, a także od sezonu. Śniadanie jest wliczone w cenę pokoju. Moim zdaniem riady w Marrakeszu są czymś wyjątkowym i nigdy nie zapomniesz o pobycie w tym niesamowitym mieście również ze względu na pobyt w takich Marokańskich domach jak ten.

Wideo z Riad Jona – Riad Marrakesz Maroko:

Adres Riad Jona: ulica Riad Zitoune Kedim Nº34, dzielnica Derb Jdid, 40040 Medyna Marrakesz.
Telefon: +212 524 427349 / +212 661 887801.
Email: contact @ riadjona.com

Odwiedź oficjalną stronę Riad Jona na: Riad Marrakesz